|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 150mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 120mm |
| Ширина (mm) | 40mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 40mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Колекційна фігурка Блискуча конячка
Артикул
121CN/22
В наявності
Опис
Колекційна фігурка Блискуча конячка допоможе дитині з розвитком уяви та сприятиме у пізнанні власних емоцій. В колекцію входять 8 фігурок різного кольору, КОЖНА З ЯКИХ ПРОДАЄТЬСЯ ОКРЕМО! Дитина матиме можливість зібрати повну колекцію конячок з блискучою гривою та хвостом, і гратися з ними. До одного набору входить: 1 фігурка конячки (колір в асортименті) та аркуш наліпок-стразів для прикрашання тварини. Рекомендовано до використання дітям від 3-х років.
