|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Хіт
Характеристики
| Ширина (mm) | 93mm |
|---|---|
| Кількість гравців | від 2 до 4 |
| Вік | від 8 років |
| Ширина | 93mm |
| Довжина | 23mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Картон |
| Технічні особливості | Українська мова |
| Група товарів | Настільна гра |
| Висота | 143mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Карткова гра Strateg "Врятуй планету" українською мовою (30321)
Артикул
30321
В наявності
Опис
Карткова гра Strateg "Врятуй плау" українською мовою (30321) Можливо, ви давно ставите собі питання: "А як почати жити екологічно?". І найперша відповідь, яку ви отримаєте - це: "Почніть сортувати". Так, це здається складним, але тільки на перший погляд. Почніть з гри та перетворіть сортування на розвагу, і вже скоро це переросте в корисну звичку. "Врятуй плау"- це гра в зручному форматі, яка складається з 49 карток. На кожній картці намальований предмет, який потрібно віднести до відповідної категорії та відсортувати, і чим більше ви зможете відсортувати, тим ближчі будете до звання переможця. Карткова гра "Врятуй плау" Strateg (30321)- це гра, в якій, не дивлячись на простоту, доведеться задіяти і уважність, і стратегічне мислення, і хитрість. Комплектація гри: 49 карток, інструкція.
