|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 18 місяців |
|---|---|
| Ширина | 70mm |
| ВxШxД пакування | 320x70x380mm |
| Довжина | 320mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 66 |
| Група товарів | Конструктор |
| Висота | 380mm |
| Ширина (mm) | 70mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Конструктор рожевий для дівчаток IE590
Артикул
62-061
В наявності
Опис
Що може бути краще, ніж купити конструктор, що складається з 66 блоків? У цей набір входять різнокольорові і різноманітні форми конструктора. Такий набір буде корисний всім діткам, адже на частинках конструктора зображені різні цифри, математичні знаки і дії. Цей процес в ігровій формі навчить малюка нової інформації і навичкам, але перш за все, виховає в ньому посидючість. Ви також можете приєднатися до малюка і зібрати різні конструкції. Головне не обмежуйте вашого малюка в діях. Під час гри у дітей також розвивається дрібна моторика рук, уважність, уява, фокусується увага на головних деталях. Конструктор виготовлений з якісного і міцного пластику, безпечного для здоров'я дітвори. Рекомендується для гри дітям старше 18 місяців.
