|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 1 рока |
|---|---|
| Ширина | 30-160mm |
| Довжина | 30-120mm |
| ВxШxД пакування | 330x115x270mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 86 |
| Серія | Super Builders |
| Група товарів | Конструктор |
| Висота | 40-60mm |
| Ширина (mm) | 30-160mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Конструктор Будівельники IE591
Артикул
62-062
В наявності
Опис
Яскравий і незвичайний набір конструктора (86 блоків) приверне увагу будь-якого малюка. Деталі конструктора мають різний розмір, колір і при цьому добре між собою з'єднуються. З таких деталей малюк може зібрати будь-які будови, які йому тільки прийдуть в голову. Це може бути звичайна піраміда, геометричні фігури, будиночки, високі будівлі. Завдяки зручній сумочці на застібці з ручкою, в яку упакований конструктор, його можна брати з собою на прогулянки або в гості. Яскрава колірна гамма дозволяє маляті розвивати зорове сприйняття і поступово вчить його запам'ятовувати самі кольори. Гра з конструктором допомагає розвивати дрібну моторику рук, зорове сприйняття, фокусувати свою увагу на головних деталях, вивчити нові кольори, форми. Конструктор виготовлений з міцного пластику, безпечного для здоров'я дітвори. Рекомендується для гри дітям старше 12 місяців. Комплектація: конструктор – 86 шт.
