|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Конструктор |
|---|---|
| Висота | 350-55mm |
| Ширина (mm) | 30-60mm |
| Вік | від 1 рока |
| Ширина | 30-60mm |
| ВxШxД пакування | 340x120x240mm |
| Довжина | 30-120mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 86 |
| Серія | Super Builders |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Конструктор Будівельники IE595
Артикул
62-066
В наявності
Опис
Малюк постійно щось робить з-підручних засобів? Вам варто задуматися над покупкою конструктора. З таким дитячим конструктором малеча зможе зібрати різні варіації геометричних фігур і предметів. Різнобарвна гамма деталей конструктора дозволить малюкові активно розвивати його зорову пам'ять і сприйняття. Конструктор упакований в зручну сумочку з ручкою і застібкою, завдяки цьому з ним можна грати де завгодно. Такий конструктор дитина може збирати самостійно або ж в компанії своєї сім'ї і друзів. Цей конструктор не на одну годину захопить малюка в світ захоплюючої і цікавої гри. Під час ігрового процесу у дітей розвивається дрібна моторика рук, уява, креативне мислення, вони вчаться концентрувати свою увагу на важливих деталях. Конструктор виготовлений з міцного пластику, безпечного для здоров'я дітей. Рекомендується для гри дітям старше одного року. Комплектація: конструктор – 86 шт.
