|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | Поліпропілен |
|---|---|
| Серія | Bears |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 65mm |
| Ширина (mm) | 65mm |
| Елемент живлення в комплекті | Входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 65mm |
| Довжина | 70mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка антистрес Ведмедик IR10
Артикул
62-0901
В наявності
Опис
Не знаєте, чим розважити свого малюка? Купіть йому цього цікавого ведмедика, який сподобається як хлопчикові, так і дівчинці. В асортименті іграшка представлена різними кольорами, що дасть можливість вибрати потрібну іграшку для вашої дитини. Яскрава колірна гамма ведмедика позитивно впливає на зорове сприйняття малюків. Особливістю цієї іграшки вважається, те, що при ударі об тверду поверхню, вона світиться. Тривалість світіння близько 30 секунд. Працює це за допомогою батарейок, вбудованих в середину ведмедика. Невеликі розміри іграшки дозволяють її всюди брати з собою. Під час ігрового процесу у дітей розвивається уява, дрібна моторика рук, координація, концентрація уваги. Ведмедик виготовлений з якісного пластику, безпечного для здоров'я вашої дітвори. Рекомендується для гри дітям від 3 років. Для виготовлення даної іграшки використовували якісний пропілен, який абсолютно безпечний для здоров'я вашого малюка. Комплектація: ведмедик - 1 шт. Тип живлення: Вбудовані елементи живлення
