|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Серія | Pop Girl |
|---|---|
| Група товарів | Лялька |
| Висота | 55mm |
| Ширина (mm) | 55mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 55mm |
| Довжина | 265mm |
| ВxШxД пакування | 295x40x70mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Лялька Претті модниця A3 ID277A
Артикул
62-206
В наявності
Опис
Малятко давно просить купити їй ляльку? Подивіться на нову модель ляльки, в нашому асортименті вона представлена різними варіаціями, що дасть можливість точно вибрати щось для вашої крихітки. Лялька одягнена в красиву квітчасту сукню (кольори суконь в асортименті), на волоссі зав'язаний хвостик. Якщо дитина захоче, вона може зовні змінити ляльку до невпізнання, підібрати для неї новий гардероб, і зробити багато різних зачісок. У новому вигаданому образі, лялька зможе відвідувати різні концерти, літературні вечори, ходити в гості до друзів, на роботу, подорожувати. Завдяки своїм невеликим розмірам, ляльку можна брати з собою куди завгодно, таким чином, улюблена іграшка буде завжди поруч з вашим малятком. Не обмежуйте фантазію вашої донечки, нехай вона самостійно придумає ігри за участю ляльки, в яких їй буде цікаво грати. Під час ігрового процесу у дітей розвивається уява, дрібна моторика рук, мислення. Лялька виготовлена з якісного пластику. Рекомендується для гри дітям від 3 років.
