|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 265mm |
|---|---|
| ВxШxД пакування | 290x35x70mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Happy Shopping Girl |
| Група товарів | Лялька |
| Висота | 55mm |
| Ширина (mm) | 55mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 55mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Лялька модниця B1 ID277B
Артикул
62-208
В наявності
Опис
Давно нічого не купували для своєї крихітки? Зверніть увагу на цих милих ляльок, які в асортименті представлені різними варіаціями, що дає вам можливість вибрати те, що сподобається саме вашому малятку. Ляльки одягнені в красиві сукні, а на волоссі зав'язаний високий хвіст. Якщо у вашої крихітки є бажання, вона може попрацювати над зовнішнім виглядом ляльки, змінити їй зачіску і створити новий одяг. Завдяки невеликим розмірам, іграшку можна брати з собою куди завгодно. Для того щоб ігровий процес був цікавим і захоплюючим, дівчинка може запросити своїх подружок. Будьте впевнені, що така іграшка не на одну годину захопить дитину в світ захоплюючої гри. Під час ігрового процесу у дітей розвивається дрібна моторика рук, уява, творчі здібності. Лялька виготовлена з якісного пластику. Рекомендується для гри дітям від 3 років.
