|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 55mm |
| ВxШxД пакування | 365x90mm |
| Довжина | 270mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Betsy |
| Група товарів | Лялька |
| Висота | 55mm |
| Ширина (mm) | 55mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Лялька Бетсі ID277D
Артикул
62-214
В наявності
Опис
Знайомтеся, цю ляльку звати, Бетсі, вона хоче стати кращим другом для вашого малятка. Ця прекрасна лялька в асортименті представлена різними варіаціями, а саме одягнена в сукні, які між собою відрізняються кольорами і розфарбуванням. З такою іграшкою можна придумати безліч цікавих і цікавих ігор. У такій грі малеча може проявити свої творчі здібності, розробити кілька образів для ляльки, зшити їй новий одяг, зробити зачіски. У новому образі і нарядах лялька може відвідати найяскравіші культурні заходи, ходити в гості до друзів, на прогулянки і багато іншого. Завдяки невеликим розмірам іграшки, її можна брати з собою куди завгодно. Будьте впевнені, що з такою іграшкою Малеча буде захоплена не на одну годину в цікавий і захоплюючий ігровий процес. Лялька виготовлена з якісного пластику, рекомендується для гри дітям від 3 років.
