|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 50mm |
| Довжина | 55mm |
| ВxШxД пакування | 230x180mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 10 |
| Серія | Set Kitchen |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 140mm |
| Ширина (mm) | 50mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Набір іграшкового посуду IE707
Артикул
62-236
В наявності
Опис
З давніх часів вважається, що жінка - це берегиня домашнього вогнища. Багато дівчаток з дитинства в точності копіюють поведінку своїх мам і теж хочуть готувати, прибирати, мити посуд. Для таких випадків у виробників дитячих іграшок є свої предмети, за допомогою яких дітям дуже просто пояснити, як правильно використовувати ту чи іншу річ. У цьому ігровому наборі «Кухня» представлені іграшкові сковорідки, каструля зі знімними кришками і ручками, а також кухонним приладдям. З такими складовими набору дівчатка зможуть готувати смачну їжу для своїх ляльок та іграшок, влаштовувати для них застілля. Цей набір представлений в асортименті різними варіаціями. Будьте впевнені, що така іграшка захопить вашу дитину не на одну годину. Під час гри у дітей розвивається дрібна моторика рук, уява, просторове мислення, логіка, координація рухів. Набір виготовлений з якісного пластику, безпечного для здоров'я дітей. Рекомендується для гри дітям від 3 років. Комплектація: сковорідки - 3 шт; кришки - 2 шт; ручки - 2 шт; кухонні приналежності - 3 шт.
