|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Серія | Mini Yacht |
|---|---|
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 40mm |
| Ширина (mm) | 50mm |
| Призначення | Для Купання |
| Вік | від 6 місяців |
| Ширина | 50mm |
| Довжина | 80mm |
| ВxШxД пакування | 55x320x500mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 24 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Кораблик для ванни IM550
Артикул
62-2601
В наявності
Опис
Часто водні процедури у дітей викликають одне обурення. Для того щоб змінити їх негативне сприйняття купання, зверніть увагу на кораблики, які представлені в асортименті. Малюкові вони сподобаються. Серед корабликів ви знайдете: катери, моторні човни, водні мотоцикли і багато інших. Така іграшка дозволить зробити веселим і цікавим процес купання вашого малюка. Цікава гра з корабликами настільки сильно захопить малюка, що його потым не витягнеш з води. Невеликі розміри іграшки дозволяють їй поміститись в дитячу руку. З такими корабликами можна придумати безліч цікавих сюжетів, відправитися в водні подорожі і дізнатися багато нової інформації. Іграшки для ванної виготовлені з якісного пластику, рекомендуються для гри дітям від 6 місяців. Комплектація: кораблик - 1 шт. Тип живлення: Інерційний мехінізм
