|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 160mm |
| Довжина | 230mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Кількість предметів | 12 |
| Технічні особливості | На магніті |
| Група товарів | Пазли |
| Ширина (mm) | 160mm |
| Персонаж | Фіксікі |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пазл Фіксики IE651
Артикул
62-284
В наявності
Опис
Фіксики – герої мультфільму, які вчать дітей розбиратися в техніці і пояснюють по-простому складні речі. Вони вміють все лагодити, але іноді самі виходять з ладу. Ваша дитина може зібрати одного з головних персонажів мультфільму: Папуса, Сімку, нулик і Масю. Пазл складається з 12 елементів на магніті, які прикріплюються до металевої поверхні. Така форма діяльності сприяє розвитку дрібної моторики рук, уваги, логічного мислення і сприйняття. Дитина може зібрати всю родину кмітливих помічників, які з окремих частин перетворюються в позитивні картинки. Дитячий пазл можуть використовувати діти старше 3 років.


