|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 10mm |
| Довжина | 30mm |
| ВxШxД пакування | 30x160x90mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Paw Patrol |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 40mm |
| Ширина (mm) | 10mm |
| Персонаж | Paw Patrol |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрові фігурки Щенячий патруль IE680
Артикул
62-329
В наявності
Опис
«Щенячий патруль» – відважна команда рятувальників, які завжди приходять на допомогу в скрутну хвилину. Керує шістьма сміливими щенятами десятирічний хлопчик, який чудово розбирається в техніці і любить пригоди. Цей мультфільм вчить дітей бути добрими і чуйними, допомагати іншим. З ігровими фігурками «Щенячий патруль» ваша дитина буде розвивати творчі здібності та образне мислення. Іграшки рекомендується використовувати дітям від трьох років.
