|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| ВxШxД пакування | 140x80x40mm |
|---|---|
| Довжина | 50mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Poli |
| Група товарів | Конструктор |
| Висота | 20mm |
| Ширина (mm) | 40mm |
| Персонаж | Poli |
| Вік | від 6 років |
| Ширина | 40mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Конструктор Полі. Герої IM578
Артикул
62-366
В наявності
Опис
Робокар Полі і його друзі – команда рятувальників, яка приходить на допомогу в різних ситуаціях. Це смілива і швидка поліцейська машина Полі, сильна пожежна машина Рой, добра машина швидкої допомоги Ембер, цікавий рятувальний вертоліт Хеллі. Ваша дитина може сама зібрати улюблених персонажів з невеликих деталей, а потім придумати захоплюючий сюжет про пригоди команди. Збірка конструктора розвиває логічне та образне мислення, дрібну моторику рук. Рекомендується для дітей від 6 років.
