|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Стать | Для Хлопців |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 60mm |
| Ширина (mm) | 85mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 85mm |
| Довжина | 170mm |
| ВxШxД пакування | 170х85х60mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Екскаватор IM590
Артикул
62-495
В наявності
Опис
Екскаватор - червона гусенична будівельна землерийна машина з ковшем, яка призначена для гри дітям від 3-х років. Завдяки непомітній колісній платформі під днищем екскаватора він легко пересуватиметься рівною поверхнею. Ковшовий механізм виконаний подібним до реального екскаватора, що дозволяє під час гри по справжньому забирати до ковша дрібні іграшки та вантажити їх у кузов автомобіля. Екскаватор виготовлений з пластику. Габаритні розміри: довжина - 17 см, висота - 8,5 см, ширина - 6 см.
