|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Фігурка |
|---|---|
| Висота | 6-100mm |
| Ширина (mm) | 40-70mm |
| Персонаж | Star Wars |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 40-70mm |
| Довжина | 50-300mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Star Wars |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрова фігурка Зоряні війни IE673/C
Артикул
68-0281
В наявності
Опис
Ігрові фігурки Star Wars – моделі персонажів знаменитої фантастичної саги «Зоряні війни». В асортименті представлені фігурки Дарта Вейдера, дроида R2-D2, Хана Соло, Люка Скайуокера, Чубаккі та інших героїв. Вони виготовлені з пластику, максимально передають особливості своїх прототипів. У комплект з фігуркою входить картка, а у деяких є при собі зброя. Гра з космічними фігурками сприяє розвитку уяви і образного мислення. Дитина буде придумувати захоплюючі сюжети про вигаданий Всесвіт і його жителів. Рекомендується використовувати дітям від 3 років.
