|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина | 100mm |
|---|---|
| Довжина | 230mm |
| ВxШxД пакування | 155x120x260mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Група товарів | Трактор |
| Висота | 130mm |
| Ширина (mm) | 100mm |
| Вік | від 3 років |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка на батарейках Музичний тракторист 213
Артикул
68-085
В наявності
Опис
Музичний тракторист відвезе вашу дитину в світ яскравості і веселощів. Гра з ним розвиває слухове і зорове сприйняття, моторику рук, образне мислення і творчі здібності. Іграшка має вбудовану підсвітку корпусу, звукові ефекти, фігурка тракториста і очі трактора рухаються. Працює за допомогою трьох батарейок типу АА. Трактор має особливий механізм, який дозволяє відштовхуватися від перешкод і міняти напрям. Така іграшка надовго захопить дитину. Вона буде проявляти фантазію і придумувати цікаві пригоди веселого тракториста. Грати з ним рекомендується дітям від 3 років.
