|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина (mm) | 40mm |
|---|---|
| Персонаж | Beyblade |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 40mm |
| Довжина | 40mm |
| ВxШxД пакування | 120x50x210mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Метал, Пластик |
| Кількість предметів | 1 |
| Серія | Beyblade |
| Група товарів | Бейблейд |
| Висота | 30mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
БейБлейд (BeyBlade) Легендарний Спрайзен, 3-тя серія
Артикул
68-263
В наявності
Опис
Бейблейд – настільна гра на основі однойменного серіалу. На спеціальному полі учасники запускають Блейд – своєрідні вічка з пусковим механізмом, які під час гри стикаються. Перемагає той, чия іграшка довше прокрутиться і не розлетиться. Бейблейд легендарний Спрайзен складається з трьох елементів. У комплект також входять наклейки і пусковий механізм. За допомогою гри дитина дізнається основи фізики, навчиться змагатися і просто весело проведе час. Іграшка рекомендована для дітей від 3 років.
