|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 160mm |
| Довжина | 810mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | М'який полімер |
| Кількість предметів | 54 |
| Технічні особливості | Російська мова |
| Група товарів | Пазли |
| Ширина (mm) | 160mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Книга-пазли Червона Шапочка
Артикул
780
В наявності
Опис
Щоб прочитати казку, потрібно спочатку зібрати пазл. Казка «Червона шапочка» складається з 6 сторінок, в кожній з них - 9 елементів. Коли дитина збере книгу-пазл, вийде яскрава картинка з зображенням персонажів і текстом казки. Така гра розвиває логічне мислення, увагу, уяву, дрібну моторику рук. Знайомитися з казками в такій формі весело і незвично. У зібраному вигляді книга-пазл може прикрасити дитячу кімнату. У комплекті 54 елемента. Книга-пазл рекомендована для дітей від 3 років.
