|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 210mm |
| Довжина | 200mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Картон |
| Технічні особливості | Українська мова |
| Група товарів | Книга |
| Висота | 10mm |
| Ширина (mm) | 210mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Дитяча книга Їде, летить, пливе
Артикул
9789669423054
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Опис
Книга Їде, летить, пливе призначена для дітей від трьох років. Вона входить в серію «Розумна дитина» від видавництва Vivat, до якої увійшли кращі розвиваючі книжки для найменших читачів. Їхніми відмінними рисами є барвисті картинки на кожній сторінці, цікаві та нескладні завдання, тематичні віршики, які легко запам'ятовуються. Вивчаючи їх самостійно або з батьками, малюк зможе розвинути уважність, уяву, образне і логічне мислення, збільшити свій словниковий запас, а також провести час не тільки з користю, але і дуже захоплююче. Матеріалом виготовлення послужив щільний якісний картон, кількість сторінок - 4.
