|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | Картон |
|---|---|
| Технічні особливості | Українська мова |
| Група товарів | Книга |
| Висота | 10mm |
| Ширина (mm) | 70mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 70mm |
| Довжина | 100mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Дитяча книга Порівняння
Артикул
9789669423368
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Опис
Книга Порівняння розрахована на читачів у віці від трьох років. У ній мало тексту, зате велика кількість барвистих ілюстрацій з кумедними персонажами, які привернуть увагу малюка і розважать його. Книгу можна використовувати для додаткових занять вдома, в дитячому садку або на групі продовженого дня. Веселі вірші, що легко запам'ятовуються, пропонують дитині порівняти різні предмети між собою. Це стимулює розвиток логічного і просторового мислення, розширює словниковий запас і загальну ерудованість. У книжки тверда обкладинка, якісна кольоровий друк, 5 сторінок.
