|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 2 років |
|---|---|
| Ширина | 160mm |
| Довжина | 160mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Картон |
| Технічні особливості | Українська мова |
| Група товарів | Книга |
| Ширина (mm) | 160mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Дитяча книга Знайомся, я цуценя
Артикул
9789669426093
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Опис
Знайомся, я цуценя - книга з серії для найменших читачів від видавництва Vivat. Вона знайомить їх з різними тваринами, комахами, видами транспорту. Всі видання доповнені яскравими детальними ілюстраціями, які хочеться довго розглядати. Тексту на сторінках небагато, книжка чудово підійде для читання дорослими дітям, наприклад, на ніч. Автор цієї книги - сучасна українська письменниця Марія Жученко. Діти зможуть дізнатися більше про собак та їх звички - яка будова їхнього тіла, як вони грають, який мають характер і смаки в їжі. Друк виконаний на якісному цупкому картоні, малюк може самостійно перегортати сторінки, не боячись випадково їх порвати.
