|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Технічні особливості | Українська мова, Англійська мова |
|---|---|
| Група товарів | Розмальовка |
| Висота | 235mm |
| Ширина (mm) | 195mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 195mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Папір |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Перші розмальовки малюка. Транспорт
Артикул
9789669824325
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Опис
Перші розмальовки малюка. Транспорт обов’язково сподобаються дітлахам, адже вони обожнюють розфарбовувати та гратися з наліпками. Товстий кольоровий контур дозволить юним художникам правильно дібрати фарби. Кількість сторінок - 8.
