|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 1 рока |
|---|---|
| Ширина | 130mm |
| Довжина | 210mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Папір |
| Технічні особливості | Українська мова |
| Група товарів | Книга |
| Ширина (mm) | 130mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Дитяча книга На фермі
Артикул
n-9789669421920
Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Опис
Для найменших читачів підійде книжка від видавництва Vivat про тварин на фермі. Серія «Відкриваємо віконця» допоможе дітям пізнати навколишній світ. Книги серії наповнені яскравими ілюстраціями і підписами до них, мають безліч віконець, за якими ховаються кумедні сільські жителі: конячки, корівки, поросята, курочки. Малюкові буде дуже цікаво грати з ними в хованки і знаходити милих звірят. Таке заняття розширить світогляд дитини, допоможе розвинути просторове мислення, дрібну моторику і когнітивні навички.
