|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 5 років |
|---|---|
| Ширина | 150mm |
| Довжина | 250mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Puppy Love |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 250mm |
| Ширина (mm) | 150mm |
| Персонаж | Puppy Love |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрова фігурка Цуценя з аксесуарами IF22B
Артикул
T11-004
В наявності
Опис
Щеня пуделя з повідком, нашийником і аксесуарами для догляду. Подаруйте своїй дитині можливість відчути себе дресирувальником або люблячим господарем. Також за пуделем необхідно доглядати: годувати, розчісувати, укладати спати. Турбота про ближніх - відмінні якості, яких, часом, так нам не вистачає! З таким набором можна придумати безліч цікавих і захоплюючих сюжетів для гри. Фігурки можуть стати як героями розігруваних романтичних історій, так і масштабних бойових дій. Тому не обмежуйте уяву і фантазію вашої дитини. У грі з таким набором розвивається дрібна моторика рук, уважність, зосередженість, мислення і логіка. Рекомендовано для гри дітям від 3 років.
