|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 45mm |
| Довжина | 265mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Puppy Love |
| Група товарів | Фігурка |
| Висота | 200mm |
| Ширина (mm) | 45mm |
| Персонаж | Puppy Love |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігрова фігурка Цуценя з аксесуарами IF22A2
Артикул
T11-008
В наявності
Опис
Якщо ваша дитина любить домашніх тварин, їй обов'язково припаде до душі цей набір. Фігурка цуценя бежевої масті і комплект аксесуарів до нього: миска і банка з собачим кормом, повідок з нашийником і гребінець. Собачку можна придбати навіть зовсім маленькій дитині і знайомити її з азами рольових ігор: годуванням, вкладанням спати, прогулянками. Трохи пізніше можна придумати для неї одяг і вчити дитину навичкам одягання. Завдяки невеликим розмірам, іграшку без проблем можна взяти з собою на прогулянку. Фігурки у вигляді домашніх тварин і аксесуари до них навчать дитину правильно доглядати за своїми реальними вихованцями. Іграшка підходить для дітей від трьох років.
