|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 290mm |
|---|---|
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Super Truck |
| Група товарів | Вантажівка |
| Висота | 190mm |
| Ширина (mm) | 120mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 120mm |
| Рік виробництва | 2010 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшкова вантажівка з платформою для машинок IM79A
Артикул
T11-083
В наявності
Опис
Ваша дитина не може ні на секунду відволіктися від дороги, і вона отримує задоволення від спостереження за рухом транспорту. За допомогою вантажівки від ТМ "Na-Na» у себе в кімнаті ваше маля може влаштувати справжню автомагістраль з різним транспортом. Ця вантажівка мініатюрна копія американської вантажівки. Її колірна гамма не дасть загубитися серед інших іграшок малюка і, звичайно ж, автоматично приверне до себе увагу. У комплект входить вантажівка, триярусний причіп, а на самому причепі перевозиться вантаж – 6 автомобілів. З такими складовими малеча може придумати різні сюжети і ситуації, в яких їм буде цікаво приймати рішення. Дорослі теж захочуть пограти з такою машинкою, тому із задоволенням приєднаються до ігрового процесу. Під час гри у малюка розвивається дрібна моторика рук, уважність, координація, кмітливість. Рекомендується для гри дітям від 3 років. Вантажівка виготовлена з екологічно чистого пластику, нешкідливого для здоров'я дітей. В комплект входить: вантажівка – 1 шт; 3-х ярусний причіп – 1 шт; машинки – 4 шт. Тип живлення: Інерційний мехінізм
