|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина (mm) | 180mm |
|---|---|
| Елемент живлення в комплекті | Не входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 180mm |
| Довжина | 190mm |
| ВxШxД пакування | 235x55x230mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 1 |
| Серія | Mini Finger Organ |
| Група товарів | Синтезатор |
| Висота | 50mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Музична іграшка для розвитку IE45
Артикул
T11-165
В наявності
Опис
Музичний інструмент для найбільш маленьких. На білосніжному корпусі розташовані три клавіші з назвами початкових нот: «До», «Ре», «Мі». Дві додаткові кнопки забезпечені звуковими ефектами. Також в корпус іграшки вбудовано брязкальце у вигляді жовтої квіточки, в якій переміщуються різнокольорові кульки. Контрастні і яскраві кольори в оформленні іграшки позитивно впливають на розвиток зорового сприйняття дитини. Зручна ручка дозволить тримати іграшку навіть найменшими руками. Музикальні іграшки дуже різноманітні. Завжди можна знайти що-небудь новеньке для свого малюка. Тип живлення: AA-2шт
