|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина | 160mm |
|---|---|
| Довжина | 120mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Група товарів | М'яка іграшка |
| Висота | 250mm |
| Ширина (mm) | 160mm |
| Вік | від 3 років |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
М'яка іграшка Бегемот IF91
Артикул
T14-006
В наявності
Опис
М'яка іграшка бегемот сподобається вашій дитині з першого погляду і з нею більше не захочеться розлучатися. Завдяки своїй фантазії дитина може придумати безліч цікавих сюжетів для гри, наприклад, поїхати на батьківщину бегемота, знайти його друзів і відшукати скарби. Така гра допоможе максимально розвивати уяву і в цілому всю дитину. Бежевий бегемот стане кращим другом вашої крихітки, адже завдяки його невеликим розмірам, вони зможуть постійно бути разом. Бегемот може сидіти, лежати, а також у нього є гарний хвостик. З бегемотиком можна ходити на прогулянки, грати в різні ігри, лікувати і вчити нових знань. М'яка іграшка бегемот зроблена зі штучного хутра, а внутрішня частина набита силіконовим волокном. Іграшка рекомендована для гри дітям від трьох років.
