|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | М'яка іграшка |
|---|---|
| Висота | 300mm |
| Ширина (mm) | 90mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 90mm |
| Довжина | 320mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
М'яка іграшка Собака IF99
Артикул
T14-014
В наявності
Опис
Собака - це симпатична ;м'яка іграшка, що стане гарним подарунком для дітей різного віку. ;Малюки часто люблять засинати, обіймаючи улюблену м'яку іграшку. Симпатична собачка прекрасно впорається з цією роллю. Її форма підходить для ніжних обіймів. Неяскрава бежево-кавова колірна гамма не чинитиме надмірного впливу на дитячу психіку. Компактні розміри і невелика вага дозволяють брати іграшку з собою куди завгодно. М'які високоякісні матеріали та відсутність твердих частин роблять цю іграшку по-справжньому безпечною для здоров'я. Підійде для дітей від року. М'які іграшки часто стають героями рольових ігор. Це дуже корисно для розвитку комунікативних навичок у дітей.
