|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | М'яка іграшка |
|---|---|
| Висота | 450mm |
| Ширина (mm) | 160mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 160mm |
| Довжина | 440mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
М'яка іграшка Собака IF100
Артикул
T14-015
В наявності
Опис
Ви не можете своєму малюку подарувати справжню собаку? Купивши м'яку іграшку у вигляді собаки, звичайно, ви не заміните нею справжнього вихованця, але все ж дитині сподобається з нею грати. Завдяки її незвичайному зовнішньому вигляду, вона не зможе загубитися серед інших іграшок дитини. Бежева собака, з коричневими цятками, вушками і лапками стане кращим другом для вашого малятка. З цієї собачкою можна придумати багато цікавих ігор, наприклад, дресирувати, лікувати, виховувати її. Собачка може лежати, сидіти, а за допомогою підтримки рук і стояти. У собачки дуже мила і життєрадісна посмішка, яка буде кожен день заряджати оточуючих оптимізмом і позитивом. Собачка невеликого розміру, м'яка і така приємна на дотик. З такою собачкою можна ходити на прогулянки, давати різні команди і весело проводити час. Гра з м'якою іграшкою розвиває у дитини дрібну моторику рук, кмітливість, сприйнятливість, доброту, відповідальність, турботу, чуйність. Зовнішня частина собаки виготовлена зі штучного хутра, а внутрішня набита силіконовим волокном. Грати з м'якою іграшкою можна діткам старше 3 років.
