|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 140mm |
| Довжина | 190mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Група товарів | М'яка іграшка |
| Висота | 200mm |
| Ширина (mm) | 140mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
М'яка іграшка Кіт IF104
Артикул
T14-019
В наявності
Опис
М'яка іграшка кіт реалістично передає форми і зовнішній вигляд справжнього кота. Його приємно гладити, притискати до себе, з ним також добре засинати в обіймах. Завдяки своїм мініатюрним розмірам він легко поміщається на долоні. Дитина зможе придумати багато різних ігор і сюжетів, в яких йому буде цікаво доглядати, грати з котиком, також про нього піклуватися. Кіт виготовлений зі штучного хутра, гіпоалергенного та безпечного для здоров'я дитини. Рекомендується для гри дітям від 3 років.
