|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Стать | Для Хлопців |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів | 2 |
| Серія | Lelin |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 700mm |
| Ширина (mm) | 400mm |
| Вік | від 1 рока |
| Ширина | 400mm |
| Довжина | 210mm |
| ВxШxД пакування | 360x415x100mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір дерев'яний столярний верстак IE181
Артикул
T15-010
В наявності
Опис
Діти обожнюють грати з іграшками, які копіюють різні дорослі предмети. Прекрасним прикладом служить дана навчальна дерев'яна іграшка. У комплект входить верстат невеликого розміру і неймовірне безліч різноманітних інструментів: пила, молоток, гайковий ключ, плоскогубці, гвинтики, гайки, вимірювальні прилади. Завдяки такій навчальної іграшці, дитина обзаведеться власним куточком, де з легкістю зможе уявити себе великим винахідником або майстром. Гра позитивно подіє на розвиток уяви, логічного і просторового мислення, координації рухів, зорової і колірної сприйнятливості, дрібної моторики рук. Всі деталі набору виготовлені з високоякісної деревини, що робить їх абсолютно безпечними для дитячого здоров'я. Рекомендовано для гри дітям від 3 років. Навчальні іграшки – запорука гармонійного і всебічного розвитку вашої дитини.
