|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ширина (mm) | 160mm |
|---|---|
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 160mm |
| ВxШxД пакування | 160x70x215mm |
| Довжина | 215mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів | 1 |
| Серія | Lelin |
| Група товарів | Музичний інструмент |
| Висота | 60mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Музична іграшка дерев'яний ксилофон IE182
Артикул
T15-011
В наявності
Опис
Ксилофон вже давно користується незмінним успіхом у багатьох дітей. Гра з таким інструментом розвиває творчі здібності дитини та її музичний смак. Різнобарвні дощечки-клавіші допоможуть вивчити назви кольорів. Ксилофон цілком виконаний з дерева, що робить його по-справжньому безпечним і екологічно чистим. Якщо ваш малюк любить музику і гучні ігри, така іграшка неодмінно викличе його захоплення. Ксилофон призначений для дітей від 12 місяців. Музичні іграшки можуть підбадьорювати та розважати малюків, заспокоювати та заколисувати їх.
