|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Музичний інструмент |
|---|---|
| Висота | 170mm |
| Ширина (mm) | 50mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 50mm |
| ВxШxД пакування | 200x70x530mm |
| Довжина | 530mm |
| Стать | Для Дівчат, Для Хлопців |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість предметів | 1 |
| Серія | Lelin |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшкова дерев'яна гітара IE183
Артикул
T15-012
В наявності
Опис
Перш ніж починати серйозно навчати дитину музиці, її потрібно зацікавити. І придбавши іграшкові інструменти, ви зробите правильний крок у даному напрямку. Маленькому музиканту не потрібна справжня гітара: грати на ній він поки не зможе, а ось зіпсувати - дуже легко. А з іграшкової гітарою можна бавитися скільки завгодно. Якщо ви самі трохи знаєте, як беруться акорди, то можна показати їх дитині. Маленький інструмент набагато зручніше тримати в руках, струни на ньому м'які і легко затискаються. І тоді, як знати, може бути через пару років, дитина сама попроситься в музичну школу. Навчальні іграшки багатогранні. Вони націлені на гармонійний розвиток дітей.
