|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 125mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Дерево |
| Серія | Lelin |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 190mm |
| Ширина (mm) | 60mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 60mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшка для розвитку дерев'яні овочі IF110
Артикул
T15-020
В наявності
Опис
Ваш маленький комерсант любить грати в продавця? Або маленька домогосподарка часто фантазує про ігри з продуктами? І в тому, і в іншому випадку, придбання такого набору стане вірним рішенням. У комплект входить ящик для продуктів і фігурки у формі різних овочів: моркви, огірка, томата, грибів і так далі. З таким набором дитина зможе придумати безліч цікавих ігор. Всі елементи набору виготовлені з дерева - найбільш безпечного та екологічно чистого матеріалу, що робить іграшку абсолютно безпечною для дитячого здоров'я. Навчальні іграшки можуть стати розвагою не тільки для дитини, але й для всієї сім'ї в цілому.
