|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Лялька |
|---|---|
| Висота | 500mm |
| Ширина (mm) | 170mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 170mm |
| Довжина | 500mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Штучне хутро |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Лялька IF117
Артикул
T17-006
В наявності
Опис
Ляльки неодмінний атрибут в житті кожної дитини. А якщо ця лялька до того ж є і м'якою іграшкою, жодна дитина не залишиться до неї байдужою. Лялька одягнена в яскраве стильне платтячко і шарфик, ідеально гармонує з ним. Горизонтальні смуги контрастних кольорів на ніжках ляльки і картатий візерунок на її одязі будуть дуже корисні для розвитку зорового сприйняття малюка, а копиця яскраво жовтого волосся дозволить дитині придумувати для ляльки різноманітні зачіски. Іграшка легко приймає різні пози і може стати героїнею безлічі різних ігор. М'які іграшки - безпрограшний варіант для подарунка дитині будь-якого віку і статі.
