|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 325mm |
| Довжина | 485mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 1 |
| Група товарів | Коляска |
| Висота | 600mm |
| Ширина (mm) | 325mm |
| Призначення | Для Ляльки |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Візочок для ляльки IE192
Артикул
T18-002
В наявності
Опис
Іграшковий візочок неодмінно стане однією з найулюбленіших іграшок вашої дитини. У нього є всі елементи справжнього візочка: підставка для ніжок, козирок, що відкидається, колеса, які мають високу прохідність, і піддон для покупок і різних дрібних речей. З таким візочком кожна прогулянка перетвориться на веселу розвагу. Каркас виконаний з металу, що робить його дуже міцним. Колеса безпечні для будь-якого підлогового покриття, що дозволяє грати з візочком не тільки на вулиці, але і вдома.
