|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 535mm |
|---|---|
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Метал, Пластик |
| Група товарів | Коляска |
| Висота | 820mm |
| Ширина (mm) | 430mm |
| Призначення | Для Ляльки |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 430mm |
| Наявність | 1 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Візочок для ляльки IE194
Артикул
T18-004
В наявності
Опис
Візочок для ляльки виготовлений з міцних і якісних матеріалів, безпечних для здоров'я малюка. Його корпус зроблений з металу, колеса - з гуми, ручки - з пластику, а покриття - з тканини. Яскрава колірна гама візочка, дозволяє йому виділитися серед інших таких же іграшок. З таким візочком можна гуляти як вдома, так і на вулиці. Масивні і якісні колеса дозволяють візочку рухатися будь-якою поверхнею. Знімна люлька-переноска дозволяє носити ляльку на прогулянки окремо від самого візочка. У візочку є два режими: прогулянковий і для сну. Працюють вони завдяки підняттю і опусканню спинки сидіння коляски. Складаний капюшон вкриє ляльку від холодного вітру, сонця, снігу і дощу. У нижній частині візочка є кошик, в якому дівчинка може зберігати необхідні речі ляльки. Також в комплекті передбачена сумочка для дівчинки, яку можна носити на плечі. Прогулюйтеся разом з донькою та її лялькою, таким чином, ви проведете багато часу на свіжому повітрі, що дуже корисно для здоров'я вашої сім'ї. Рекомендовано для гри дітям від 3 років.
