|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Пупс |
|---|---|
| Висота | 130mm |
| Ширина (mm) | 70mm |
| Елемент живлення в комплекті | Входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 70mm |
| Довжина | 190mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Гума |
| Серія | Funny Baby |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пупс малюк Фанні ID9
Артикул
T2-0091
В наявності
Опис
Пупс-малюк Фанні неодмінно сподобається вашій дитині. Якщо натиснути на середину спини, то лялька починає видавати звуки, каже «мама», «тато», кричить, плаче, сміється. Пупс одягнений в шортики з бретельками, має соску на шиї. Завдяки своїй фантазії, ваше дочка може придумати безліч цікавих сюжетів для своєї захоплюючої і цікавої гри. Ваша крихітка може ходити з ним на прогулянки, укладати спати пупса, годувати, читати йому казки, співати колискові, лікувати і виховувати, як справжню дитину. Для роботи ляльці необхідні батарейки. Така гра розвиває дрібну моторику рук, активізує роботу головного мозку, уяву, кмітливість. Лялька виготовлена з екологічно чистої гуми, нешкідливої для здоров'я. Рекомендується для дітей від 3 років. Тип живлення: LR44-3шт
