|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 55mm |
| Довжина | 130mm |
| Стать | Для Дівчат |
| Матеріал | Гума |
| Серія | Funny Baby |
| Група товарів | Пупс |
| Висота | 80mm |
| Ширина (mm) | 55mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Пупс малюк Фанні ID103
Артикул
T2-0191
В наявності
Опис
Дана лялька - це мініатюрна копія справжнього малюка. Якщо натиснути посередині його спинки, то він видає звуки справжньої дитини, каже мама, хихотить, плаче, кричить. Крім звуків, пупс приємно пахне, а завдяки його невеликим розмірам, він зручно поміщається в руках. Лялька одягнена в красиві кольорові труси, а зверху на голові - яскравий чепчик, на шиї висить пляшечка на ланцюгу. З такою лялькою можна ходити на прогулянки, в гості, подорожувати. Лялька виготовлена з екологічно чистої гуми, нешкідливої для здоров'я дитини. Рекомендується для гри дітлахам старше 3 років.
