|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 80mm |
| Довжина | 470mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Група товарів | Набір |
| Висота | 345mm |
| Ширина (mm) | 80mm |
| Рік виробництва | 2013 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір Дитячий майданчик IE24
Артикул
T21-005
В наявності
Опис
Відкрийте двері у світ веселощів з нашим ігровим набором дитячого майданчика! У комплекті гірка, вежа зі сходами, а також спіральна гірка. Дві мініатюрні ляльки додадуть реалістичності грі. Цей набір розвиває моторику та уяву, пропонуючи нескінченні можливості для творчості та розваг.
