|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 50mm |
| Довжина | 350mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Група товарів | Літак |
| Висота | 285mm |
| Ширина (mm) | 50mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Ігровий набір метелик-аероплан на мотузці IF3
Артикул
T21-015
В наявності
Опис
Метелик-аероплан зможе зайняти і зацікавити дітей будь-якого віку! Яскраво розфарбований метелик оснащений спеціальною ручкою-тримачем і мотузкою, завдяки яким дитина зможе самостійно утримувати метелика в польоті і варіювати швидкість і висоту. Така гра вимагає підвищеної фізичної активності і виступає в ролі чудового спортивного тренажера, в той же час, розважаючи дитину. Іграшка стане незамінним супутником дитини під час прогулянок на свіжому повітрі. Виготовлена з високоякісних матеріалів і безпечна для здоров'я. Спортивні набори - універсальний вид іграшок. Такі ігри ідеально підходять як хлопчикам, так і дівчаткам.




