|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 80mm |
| Довжина | 230mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Steel Soldier |
| Група товарів | Робот |
| Висота | 160mm |
| Ширина (mm) | 80mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Робот зоряний солдат IF4
Артикул
T21-016
В наявності
Опис
Цей робот малинового кольору, сподобається, як дівчинці, так і хлопчикові. Він прекрасно переміщається в просторі, видає різні звуки і світиться. Підійде для будь-якої сюжетно-рольової гри, несучи до неї нові віяння. Ця іграшка стане найкращим другом для вашої дітвори. Роботи - відмінні інтерактивні іграшки, якими захоплюються багато сучасних діти. Завдяки різним фантастичним творам як художнім, так і науковим, фільмам та серіалам - робот щільно увійшов в наше життя. З такою іграшкою дитина розвине уяву, розширить світогляд і навчиться багатьом рольовим іграм. Він виготовлений з екологічного чистого пластику, безпечного для здоров'я малюка. Рекомендовано для гри дітям від 3 років.
