|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Група товарів | Робот |
|---|---|
| Висота | 180mm |
| Ширина (mm) | 83mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 83mm |
| Довжина | 160mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Steel Soldier |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Робот зоряний солдатів IF8
Артикул
T21-020
В наявності
Опис
Зрозуміло, що для хлопчиків однією з найулюбленіших іграшок є машинка, але й роботи в цій справі не поступаються. Купити робота музичного - це значить захопити і запросити дитину в світ цікавої і корисної гри. Невеликі розміри робота дозволяють брати його з собою на прогулянки, в садок, в гості, в поїздки, тому будьте впевнені, що ваш малюк ні на секунду не сумуватиме з ним. Його яскрава кольорова гамма з першого погляду приверне до себе увагу дітвори. Робот вміє йти вперед, при цьому одночасно рухати руками і ногами, а ще у нього підсвічується голова. Ззаду на його спині є кнопочка включення і виключення. Він працює за допомогою батарейок, а його голова видає різні звуки. З цією іграшкою хлопчику буде не просто цікаво грати, але в першу чергу повчально і корисно. Граючи з таким роботом, дитина розвиває свою фантазію, уяву, дрібну моторику рук, уважність, логіку. Робот музичний виготовлений з екологічно чистого пластику, нешкідливого для здоров'я дитини. Рекомендується для гри дітям від 3 років.
