|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вік | від 3 років |
|---|---|
| Ширина | 73mm |
| Довжина | 205mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Steel Soldier |
| Група товарів | Робот |
| Висота | 153mm |
| Ширина (mm) | 73mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Робот зоряний солдатів IF9
Артикул
T21-021
В наявності
Опис
Кумедний робот синього кольору з маленькими ріжками - антенами. У руці тримає невеликий пістолет. Такий собі прибулець, який бажає завоювати світ. Може пересуватися в просторі, рухати руками, видавати звуки і світитися різнокольоровими вогнями. Така іграшка обов'язково сподобається вашій дитині і приверне її увагу. Роботи - інтерактивна іграшка, яку люблять всі сучасні діти. Завдяки книгам і фільмам, а також науковій фантастиці, вони щільно увійшли в наше життя. З такою іграшкою можна придумати безліч цікавих і захоплюючих сюжетів для гри. Робот здатний зробити гру найбільш гострою, динамічною і цікавою. Під час гри у дітей розвивається дрібна моторика рук, уважність, кмітливість і фантазія. Іграшка виготовлена з екологічно чистого пластику, безпечного для здоров'я дитини. Рекомендовано для гри дітям від 3 років.
