|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Серія | Steel Soldier |
|---|---|
| Група товарів | Робот |
| Висота | 320mm |
| Ширина (mm) | 60mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 60mm |
| Довжина | 320mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Робот зоряний солдат IF11
Артикул
T21-023
В наявності
Опис
Оригінального дизайну музичний робот, здатний здійснювати різні рухи в просторі. При необхідності він може навіть стріляти з різних пістолетів. Також може видавати звукові і світлові ефекти. Тепер ігри стануть ще цікавіше. З роботом можна влаштовувати практично будь-які сюжетні ігри, починаючи від звичайної війни, до гонок автомобіля. А якщо з роботом вирішить пограти дівчинка, то він підійде і для гри в дочки-матері. Роботи - відмінна інтерактивна іграшка, здатна розважити будь-яку дитину. Рухомий самостійно чоловічок, що видає різні звуки і виблискує різнобарвними вогнями являє собою яскраве, цікаве видовище. За допомогою такої іграшки у дитини розвинеться уяву і багато інших цінних якостей.
