|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Матеріал | Пластик |
|---|---|
| Серія | Steel Soldier |
| Група товарів | Робот |
| Висота | 290mm |
| Ширина (mm) | 55mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 55mm |
| Довжина | 290mm |
| Стать | Для Хлопців |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Робот зоряний солдат IF13
Артикул
T21-025
В наявності
Опис
Цікавий робот, з людським обличчям і в скафандрі. Справжній прибулець з іншої планети! Може пересуватися в просторі, видавати різні звуки і світитися різнокольоровими вогнями. Така іграшка підійде для різних рольових ігор і надовго захопить вашу дитину. За допомогою роботів діти не тільки вчаться рольових ігор і розвивають уяву. Роботи – це науково-фантастичні персонажі. Граючи з ними, дитина розвине свій світогляд: можливо, комусь захочеться розібратися в астрономії, хтось захопиться читанням. А якщо розглядати робота як іграшку – це маса різних ігор з улюбленим героєм.
