|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Довжина | 300mm |
|---|---|
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Steel Soldier |
| Група товарів | Робот |
| Висота | 300mm |
| Ширина (mm) | 50mm |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 50mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Робот зоряний солдат IF19
Артикул
T21-031
В наявності
Опис
Справжній прибулець з космосу, навіть не встиг ще зняти скафандр! Цей велетень з добрим обличчям, стане улюбленою іграшкою вашої дитини. Він може самостійно пересуватися в просторі, видавати різні звуки. Підійде для різних ігор: від воїнів до звичайної ляльки. Роботи - сучасні іграшки, науково-фантастичні персонажі. Сьогодні фантастика, де вони є головними героями, дуже популярна. Тому за допомогою такої іграшки дитина не тільки розвине фантазію, а й розширить свій світогляд, а може, захопиться і серйозними науками. Робот виготовлений з екологічно чистої пластмаси, безпечної для здоров'я дітей. Рекомендовано для гри малюкам старше 3 років.
