|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| ВxШxД пакування | 165x35x245mm |
|---|---|
| Довжина | 245mm |
| Стать | Для Хлопців |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів | 11 |
| Серія | Fire Rescue |
| Група товарів | Залізниця |
| Висота | 390mm |
| Ширина (mm) | 250mm |
| Елемент живлення в комплекті | Не входить в комплект |
| Вік | від 3 років |
| Ширина | 250mm |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Поширити
Іграшкова залізниця. Пожежники IM60C
Артикул
T21-057
В наявності
Опис
З такими потягами від ТМ "Na-Na" хлопчакам, так і дівчатам буде цікаво грати. Кожен набір виконаний в певній тематиці, даний поїзд виробник зробив зовні схожим на пожежну службу. Червоний колір і зображені на поїзді пожежники допомагають малюку придумати сюжет своєї гри, який буде цікавий в першу чергу йому. Рейки між собою відмінно поєднуються в залізницю. До локомотиву приєднуються два вагона-причепа, на яких перевозять дві пожежні машини. Для повноцінної роботи потяга необхідна 1 батарейка АА 1,5 В (не входить в комплект), її необхідно помістити в середину локомотива. Купити поїзд- це не просто зробити малюкові відмінний подарунок, по-перше, це можливість зайняти його корисним і цікавим заняттям. Всі рейки виконані в червоному, зеленому і салатовому кольорі. Поїзд зроблений з екологічно чистого пластику нешкідливого для вашої дитини. У вашого малюка буде розвиватися координація рухів, дрібна моторика рук, уважність, кмітливість, уява. Рекомендується для гри дітям від 3 років. У набір входить: рейки для поворотів - 6 шт; рейки прямі - 2 шт; локомотив - 1 шт; вагони - 2 шт. Тип живлення: AA-1шт
